Prohlášení o přístupnosti

Při tvorbě těchto stránek byla zohledněna přístupnost a bezbariérovost webu tak, aby splňovaly zásady přístupnosti podle mezinárodně uznávaných pravidel WCAG a podle pravidel  Blind Friendly Web.

Web je tvořen podle specifikace HTML5 a dodržuje syntaktickou a sémantickou správnost. Obsah a forma jsou odděleny pomocí kaskádových stylů (CSS). Web je možné používat na různých výstupních zařízeních a software.

Informace prezentované v jiných formátech


Na našem serveru jsou informace dostupné i v podobě dokumentů formátu DOC, DOCX, XLS, XLSX a PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují materiály určené ke stažení, tisku, velkého rozsahu, nedostupnosti v jiné podobě nebo obsahují typografické prvky a formátování, které není ve formátu HTML snadno reprezentovatelný.

K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout Adobe Acrobat Reader nebo kancelářský balík OpenOffice či LibreOffice.

Kontakt v případě problémů


I přes veškerou snahu se mohou objevit na webu chyby nebo jiné problémy. V tomto případě nás můžete kontaktovat na uvedených kontaktech, na kterých se vám budeme snažit být nápomocni.
Tisk Nahoru Zpět