Popis studia - jak na to

Milé studentky a studenti,

vaší důvěry a zájmu s námi studovat si velmi vážíme a budeme se nažit, aby celé studium pro vás bylo nejen přínosné, ale i co nejvíce přívětivé a pohodlné.

VYZKOUŠET STUDIUM - po vstupu do sekce E-learning je možnost si zdarma vyzkoušet studium a podívat se na dokumenty a podklady se studiem spojené.

Pokud se vám studium líbí, tak pojďme si tedy spolu krok za krokem projít návod jak jednoduše na studium a přihlášení vyzrát.

KROK 1 - registrace

Vstupte do E-learningu a klikněte na Registrace. Zadejte si své vlastní „Přihlašovací jméno“ a „Heslo“  (POZOR - doporučujeme nepoužívat diakritiku, velká písmena a mezery)

Dále vyplňte řádně a pečlivě všechny údaje.

PROFESE - vyberte obor pro který potřebujete získat kredity. Podle této volby se vám budou potom zobrazovat studijní témata schválená pro vybraný obor.

PLATNOST REGISTRACE – tato registrace bude platná po celé 10-leté registrační období a je možné si na ni získat všech 40 kreditů. Pro další studium v následujících letech už není potřeba další zaregistrování.

KROK 2 - platba

Zvolte počet požadovaných kreditů a způsob platby.

Při platbě „složenkou TYP C“ (aktivován přístup do 24h) od nás obdržíte 2 kredit ZDARMA jako poděkování za usnadnění administrativy. (NEPOUŽÍVEJTE jiné typy složenek nebo "Dodejku" - prodlužuje se doba aktivace přístupu)

Při platbě "bankovním převodem" (aktivován přístup do 4 dnů) uvádějte jako v.s. vaše studijní číslo (zobrazí se po registraci). Pokud chcete vystavit daňový doklad na zaměstnavatele, vyplňte „Fakturační údaje“. Po potvrzení „OK“ bude na e-mail, který jste uvedli při registraci odeslány registrační údaje a pokyny k vybranému způsobu platby. Po přijetí platby Vám bude aktivován přístup a zaslán mailem daňový doklad.

Př. 1:

Potřebuji 10 kreditů a platba složenkou. Cena   8 kr. x 99,-Kč + 2 ZDARMA = zaplatit    792,-Kč

Potřebuji 10 kreditů a platba převodem. Cena 10 kr. x 99,-Kč                         = zaplatit    990,-Kč

Př. 2:

Potřebuji třeba 24 kreditů a platba složenkou. Cena 22 kr. x 99,-Kč + 2 ZDARMA = zaplatit 2.178,-Kč

Potřebuji třeba 24 kreditů a platba převodem. Cena 24 kr. x 99,-Kč                         = zaplatit 2.376,-Kč

KROK 3 - studium

Po otevření našich webových stránek se v horní pravé části „Přihlaste“.  Automaticky se vám otevře přístup do sekce dle vámi zvoleného oboru. Zde je možné vybírat z témat, která se vám libí nebo vás zajímají. Každé téma obsahuje studijní materiál a test. Materiál je si možné vytisknout a kdykoli studovat.

Po nastudování přistupte k „Testu“. Po vyplnění a stisknutí „Vyhodnotit“se on-line zobrazí výsledek o buď „Úspěšném získání kreditů“ nebo možnosti „Opravného testu“. Pro úspěšný test je třeba získat 80% správných odpovědí. „Informativní potvrzení slouží jen pro vaše účely a není jej třeba tisknout.

Vaše výsledky vám aktuálně zobrazují v levé části stránky. Jsou zde infa o absolvovaných testech a počtu zbývajících dostupných kreditů.

TEST - je časově nelimitovaný. Přístup je povolen pouze k 1 testu za den. Pokud v průběhu testu dojde k přerušení studia, ztrátě připojení nebo uzavření web stránky, systém test vyhodnotí jako neúspěšný a dané 2 nebo 3 kredity budou ztraceny.

OPRAVNÝ TEST - při neúspěšném testu je možné si (nutné ihned bez přerušení studia) zvolit Opravný test. Pokud přerušíte, tak možnost opravného testu ztratíte.

STUDIJNÍ MATERIÁL - další používání mimo vaše studium a šíření celého materiálu či jeho částí je zakázáno a chráněno Autorským zákonem a platnou legislativou ČR a EU.

PŘÍSTUP DO STUDIA – přístup při minimálním studijním poplatku 990,-Kč je aktivován na 365 dní. Po celou tuto dobu máte plný přístup ke všem studijním materiálům z vašeho oboru a můžete se zdarma vzdělávat a získávat další cenné informace a novinky.

KROK 4 - potvrzení

Po vyčerpání všech dostupných kreditů (je nutné vyčerpat kredity do „0“) systém sám uzavře studium a vytiskne finální celkové „Potvrzení o studiu“ se všemi úspěšnými testy. Toto potvrzení je ve 2 originálech ihned zasláno Českou poštou a.s. na adresu uvedenou při registraci. Pokud by do 7 dní od ukončení studia potvrzení nepřišlo, tak nás prosím kontaktujte.

KROK 5

Poslední krok je už jen vaše rozhodnutí studovat a naše popřání mnoha studijních úspěchů J

V případě jakýchkoliv dotazů je vám k dispozici „Technická podpora“ na telefonním čísle 606367007

Tisk Nahoru Zpět